Chcete si v létě přivydělat? Chystáte se na dovolenou a nemáte dostatek finančních prostředků? Obraťte se na osvědčenou personální agenturu. Máme pro vás pracovní nabídky na sezónní práce ve firmách po celé České republice i v zemích Evropské unie.

Aktuální situace na českém trhu práce je velmi příznivá. Nezaměstnanost se dostala na historické minimum. Zaměstnavatelé nabízí kandidátům výhodné podmínky a vyšší hodinovou sazbu, než tomu bylo ještě v nedávné době.

Vyzkoušejte naše odborné personální služby a sjednejte si s námi osobní schůzku, na které doladíme všechny detaily brigády.

Mnoho českých i zahraničních firem nabízí pro vysokoškoláky nejen letní brigády, ale také dlouhodobější spolupráci ve formě stáží. Po úspěšném zakončení vysokoškolského studia pak možnost práce na HPP. Nastartujte s námi úspěšnou pracovní kariéru. Jsme pro vás jistota na trhu práce.

Nechte si profesionálně poradit a vyberte si letní brigádu nebo stáž v oboru, který studujete. Začněte si sami vydělávat. S námi se stanete finančně nezávislými.

Letní brigáda jedině od VM solution CZ s.r.o.!

Bojíte se, že uzavřete nevýhodnou pracovní smlouvu? Nechte si poradit od profesionálů. Kvalifikovaní personalisté vás upozorní, na co si dát při hledání vysněné práce pozor.

Sjednejte si osobní schůzku a sdělte nám své požadavky a představy. Personální agentura VM solution CZ s.r.o. nabízí komplexní personální poradenství zaměstnavatelům i uchazečům o zaměstnání.

Od začátku až do konce provedeme kandidáty celým procesem hledání práce. Díky našim dlouholetým zkušenostem se nemusíte bát, že naletíte neseriózním firmám. Spolupracujeme pouze s předními a úspěšnými českými a zahraničními společnostmi. Máme perfektní znalosti o trhu práce a dodržujeme stanovené předpisy a zákony. Spolehněte se na osvědčenou personální agenturu. Staneme se pro vás jistotou na trhu práce.

Prověříme vaše znalosti a dovednosti. Zjistíme váš potenciál a pomůžeme vám zajistit lepší pracovní místo. Nasměrujeme vás správným směrem. Rozšíříme vaše pracovní možnosti a najdeme vám dobře placenou práci.

S námi se na trhu práce neztratíte! S námi budete úspěšní!

Pokud se při hledání práce obrátíte na personální agenturu, nemusíte se bát, žádnou provizi platit nebudete. Všem uchazečům o zaměstnání poskytujeme bezplatné profesionální služby.

Působíme na českém pracovním trhu řadu let a specializujeme se na dodání zaměstnanců do firem a komplexní personální poradenství. Nabízíme dlouholeté a bohaté zkušenosti, profesionalitu a diskrétnost. Seženeme vám dobrou práci v co nejkratší možné době.

Zavolejte nám nebo vyplňte kontaktní formulář. Sjednáme si s vámi osobní schůzku a domluvíme všechny potřebné detaily spolupráce. Sdělíte nám své požadavky a představy o budoucím zaměstnání. Na základě vašich dovedností, znalostí a dosavadních pracovních zkušeností vám zkušení personalisté nabídnou vhodné pracovní místo.

Na internetu nás najdete po zadání klíčového slova hledám práci.

Mezi naše klienty patří přední české a zahraniční firmy.

Pomůžeme vám najít vysněnou práci a tím zlepšit váš pracovní i soukromý život.

Hledejte práci jedině s VM solution CZ s.r.o.!

Hledáte již delší dobu práci? Jste nezaměstnaní nebo vás současná práce nebaví? Doporučujeme využít služeb některé z předních personálních agentur.

Než si sjednáte osobní schůzku se zkušeným personalistou, ujasněte si, v jakém oboru chcete pracovat a co sami můžete budoucímu zaměstnavateli nabídnout. Mezi nejdůležitější věci patří napsání stručného a pravdivého životopisu, ve kterém budou uvedeny vaše předchozí pracovní zkušenosti, dosažené vzdělání a důležité osobní údaje.

Co vás během osobní schůzky v personální agentuře VM solution CZ s.r.o. čeká? Na základě absolvovaného pracovního pohovoru zjistíme vaše schopnosti, dovednosti a potenciál. Sdělíte nám vaše představy o hledaném pracovním místě. Nemusíte mít obavy, jsme na vaší straně. Pomůžeme vám najít dobrou práci.

Specializujeme se na personální poradenství a dodání zaměstnanců do firem. Orientujeme se na trhu práce a máme dokonalý přehled o aktuální situaci. Mezi naše klienty patří úspěšné české i zahraniční firmy působící v ČR. Pokud máte zájem pracovat v zahraničí a máte dostačující jazykové schopnosti, nabízíme také práci v zemích EU. S námi najdete vysněnou práci. Zavolejte (prolinkovat se záložkou Kontakt) nám ještě dnes.

Kontaktní informace

VM solution CZ s.r.o.

Vyšehradská 1349/2
120 00  Praha 2 – Nové Město

IČO: 03594556

Kontaktní osoba:

Mgr. Jiří Horský
tel.: +420 777 004 446
e-mail: info@vm-solution.cz

Provozovna:
Hlavenec 161
250 02  Stará Boleslav